Kontakt

Nasza siedziba w Rudzie Śląskiej

Adres

41-709 Ruda Śląska
ul. Żelazna 6

Tel. +48 32 771 47 82

E-mail: eltech@eltech.net.pl

mapa dojazdu

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 8 - 17
sobota: nieczynne


Formularz kontaktowy

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.


 

 

Nasi sprzedawcy / the sales team / der vertrieb 

Rafał Synowski
Tel. +48 32 771 47 71
Mobile: 602 376 935
E-mail: rsynowski@eltech.net.pl

R_Synowski

Łukasz Górny
Tel.+48 32 771 47 70
E-mail: lgorny@eltech.net.pl

L_Gorny

 

Magazyn oraz serwis 

Robert Surowik
Tel.+48 32 771 47 86
E-mail: rsurowik@eltech.net.pl

R_Surowik

Kamil Kania
Tel. +48 32 771 47 85
E-mail: kkania@eltech.net.pl

K_Kania

 

Zbiorcze instalacje antenowe / sieci światłowodowe

sieci LAN / instalacje domofonowe i wideodomofonowe

Jan Migas
Mobile: 602 685 844
E-mail: jmigas@eltech.net.pl

J_Migas

 

Telewizja hotelowa / monitoring i telewizja dozorowa

instalacje domofonowe i wideodomofonowe

Przemysław Marchewka
Mobile: 602 528 546
E-mail: pmarchewka@eltech.net.pl

P_Marchewka

 

Dział księgowości

Karolina Heliosz - główny księgowy
Tel. +48 32 771 47 80
E-mail: karolina.heliosz@eltech.net.pl

K_Heliosz

 

Nasze placówki

Ruda Śląska

logo_nc.png

ul. Czarnoleśna 7
Telefon: 32 771 47 73, 32 771 47 72

E-mail: 2926@cyfraplus.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9 - 17
sobota : 9 - 13

Mapa dojazdu

nc+Ruda

Katowice

logo_nc.png

C.H. Auchan - galeria handlowa
ul. Renców 30

Telefon: 32 780 89 50
E-mail katowice@satsklep.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9 - 21
niedziela: 9:30 - 19

Mapa dojazdu

 nc+Katowice

Sosnowiec

logo_nc.png

C.H. Auchan - galeria handlowa
ul. Zuzanny 20

Telefon: 32 730 60 80
E-mail: sosnowiec@satsklep.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9 - 21
niedziela: 9:30 - 19

Mapa dojazdu

nc+Sosnowiec

Zabrze

logo_nc.png

C.H. M1
ul.Szkubacza

Telefon: 32 276 20 88
E-mail: zabrzem1@satsklep.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9 - 21
niedziela: 10 - 20

Mapa dojazdu

Zabrze

Powrót: Strona Główna I TOP^

Współpracujemy z: