Eltech - Fachowość - kompetencja od 1991 roku

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 5,92 kW Zabrze

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 5,92 kW Zabrze

Jedna z naszych najnowszych realizacji miała miejsce w Zabrzu – wykonaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 5,92 kW na gruncie, która będzie zasilać dom czystą, odnawialną energią przez długie lata.

Porozmawiajmy o fotowoltaice

Montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie o mocy 5,92 kW w Zabrzu

W Eltech – jako jeden z liderów w branży fotowoltaicznej na Śląsku – zapewniamy kompleksowe wsparcie od doboru po montaż systemu. Dzięki naszym usługom klienci mogą cieszyć się nie tylko efektywnością instalacji, ale także bezproblemowym przebiegiem całego procesu. 

Montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie ma wiele plusów, jednym z nich jest możliwość optymalnego ustawienia paneli. Na dachu często występują ograniczenia wynikające z jego konstrukcji i nachylenia. Montaż na gruncie daje pełną swobodę w doborze najkorzystniejszego położenia względem słońca.

Instalacja naziemna zapewnia również łatwy dostęp do paneli, dzięki czemu ich czyszczenie, konserwacja i ewentualne naprawy są zdecydowanie prostsze. Nie ma potrzeby pracy na wysokości, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Ułatwia to także usuwanie śniegu z paneli w okresie zimowym dla zachowania ich optymalnej wydajności.

Skontaktuj się z nami

Dzięki tym licznym korzyściom instalacja fotowoltaiczna na gruncie jest świetną alternatywą dla osób dysponujących odpowiednią przestrzenią, które chcą w pełni wykorzystać potencjał energii słonecznej.

Fotowoltaika Zabrze
Fotowoltaika